Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Bogusławki - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka

Czarne Błoto(Bogusławki + 14 km)

260 000 zł3 262 m² 79,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w zielonej okolicy z dogodnym dojazdem do Torunia i Bydgoszczy. Lokalizacja * Czarne Błoto, ul. Bierzgłowska ,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Roszków

Roszków(Bogusławki + 21 km)

219 000 zł1 000 m² 219 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Roszków. Działka w kształcie prostokąta, o szerokości frontu ok. 24 m, długość ok. 41 m. Media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Wałdowo Królewskie

Wałdowo Królewskie(Bogusławki + 17 km)

980 000 zł12 360 m² 79,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wałdowo Królewskie - działka idealna pod inwestycję - 1,23 ha Tylko w naszym biurze Najniższa cena za "m2" zarówno w Wałdowie jak i okolicznych sąsiednich miejscowościach - jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Borówno

Borówno(Bogusławki + 17 km)

91 500 zł1 830 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Borówno, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 1830 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Gułtowy

Gułtowy(Bogusławki + 25 km)

219 000 zł1 529 m² 143,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Gułtowy, gm. Kostrzyn Wyjątkowa działka mieszkaniowa z możliwością prowadzenia usług Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1529m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna, ul. Łunawska

Działki,Chełmno(Bogusławki + 19 km)

2 800 000 zł15 544 m² 180,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży - tereny inwestycyjne W chełmnie Lokalizacja: woj. kujawsko-pomorskie, powiat chełmiński, gmina Chełmno, miasto Chełmno, ul. Łunawska Powierzchnia całkowita: 1,5544 ha Numery.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kuczyna

Kuczyna(Bogusławki + 18 km)

4 000 000 zł55 000 m² 72,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa inwestycyjna Kuczyn, gm. Krobi Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową stanowiącą działki o numerach 102 oraz 104/1, położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Skłudzewo

Skłudzewo(Bogusławki + 15 km)

116 000 zł3 001 m² 38,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W najbliższym sąsiedztwie jest duże gospodarstwo rolne, pola uprawne i lasy. Do najbliższej drogi asfaltowej jest około 1km dobrze utrzymaną drogą gruntową. Studium zagospodarowania gminy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Dąbrowa Chełmińska

Dąbrowa Chełmińska(Bogusławki + 15 km)

160 000 zł1 607 m² 99,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dąbrowa Chełmińska - plan mpzp - 1607 m2 Oferta w Naszym Biurze Z przyjemnością przedstawiam ofertę działki budowlanej w dąbrowie chełmińskiej niedaleko Bydgoszczy, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Dębowiec

Dębowiec(Bogusławki + 16 km)

60 000 zł1 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dębowiec | Czarże | działka budowlana | 1000 m2 | spokój, natura i szybki dojazd | droga asfaltowa! Na sprzedaż działki (5 szt.) w miejscowości Dębowiec k. Chełmna z wydanymi warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Leśna

Bogusławki,wielkopolskie

106 320 zł866 m² 122,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Szukasz miejsca blisko natury, a jednocześnie z szybkim dojazdem do dużego miasta? Mam do sprzedania działkę na małym, kameralnym osiedlu, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna

Bogusławki,wielkopolskie

47 000 zł720 m² 65,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 720 m2 w miejscowości Bogusławki w gminie Krzykosy w powiecie średzkim. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Bogusławki

Bogusławki,wielkopolskie

560 000 zł7 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działki budowlane w Bogusławkach. Do podziału na parcele pozostało 7000 m2.Są to tereny mieszkaniowe z możliwością prowadzenia nieuciążliwej działalności.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij