Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Bogusławki – Oferty sprzedaży i najmu domów w Wielkopolsce

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

765 000 zł167,09 m² 4 578,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 339 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w spokojnej miejscowości Bogusławki, bezpośrednio przy granicy Gostynia. Idealny dla osób, które szukają przestrzeni do życia oraz możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem

Brzezina,Toruń(Bogusławki + 21 km)

1 250 000 zł196 m² 6 377,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Przestronny dom na zielonym osiedlu Brzezina zlokalizowany przy ul. Norwida na kameralnym osiedlu domów , położone z dala od głównej arterii w otoczeniu lasu. Jest to enklawa ciszy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Pępowo(Bogusławki + 17 km)

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:556 m²

Nowa cena. Funkcjonalny I przestronny dom Z potencjałem w miejscowości pępowo (powiat gostyński); prężnie rozwijająca się gmina z dobrze utrzymaną infrastrukturą i łatwą.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z garażem Łysomice

Łysomice(Bogusławki + 14 km)

20 000 zł393,27 m² 50,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

rezydencja na wynajem o powierzchni 393.27 m2, z 6 pokojami. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 2000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Poznańska

Murzynowo Leśne(Bogusławki + 3 km)

1 190 000 zł223 m² 5 336,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 260 m²

Jeśli marzysz o przestrzeni, prywatności i kontakcie z naturą - ten dom jest właśnie dla Ciebie. Położony w urokliwym Murzynowie Leśnym, zaledwie kilka minut od Środy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska(Bogusławki + 12 km)

1 850 000 zł403 m² 4 590,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:597 m²

Oferta sprzedaży kamienicy inwestycyjnej centrum środy wielkopolskiej Oferujemy Państwu na sprzedaż kamienicę o wysokim potencjale inwestycyjnym, zlokalizowaną w ścisłym centrum Środy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Zbrudzewo

Zbrudzewo(Bogusławki + 21 km)

599 000 zł86 m² 6 965,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:440 m²

Nowa, atrakcyjna oferta! Przedstawiamy piękne osiedle domów dwulokalowych parterowych w m. Zbrudzewo, gm. Śrem - idealne miejsce dla rodzin szukających komfortu i spokojnej okolicy. Co ważne,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Szybska

Pyzdry(Bogusławki + 25 km)

390 000 zł150 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 608 m²

Witam serdecznie! Mam przyjemność przedstawić Państwu interesującą ofertę sprzedaży wyjątkowego domu typu wolnostojącego, usytuowanego w malowniczym miasteczku Pyzdry, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Drobnin

Drobnin(Bogusławki + 16 km)

2 200 000 zł956 m² 2 301,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:23

 

Powierzchnia działki:65 000 m²

Oferujemy do sprzedaży zespół pałacowo-parkowy położony we wsi Drobnin, gmina Krzemieniewo, powiat Leszno, wpisany do rejestru zabytków pod nr 1675/a. Budynek pałacu/dworu został wzniesiony w II.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Zbrachlin(Bogusławki + 22 km)

569 000 zł178 m² 3 196,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 471 m²

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! zbrachlin Jeśli szukasz spokojnego miejsca dla swojej rodziny, z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Frankowo

Frankowo(Bogusławki + 20 km)

170 000 zł70 m² 2 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 70 m , położony na przestronnej działce 1400 m w cichej i zielonej okolicy, zaledwie 10 km od Leszna. To idealna propozycja dla osób szukających.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij